Odbojka prva startovala u 2021 godini

Odbojkaši Loznice u 13 kolu Prve B lige Srbije ostvarili ubedljivu pobedu protiv ekipe Topličanin iz Prokuplja rezultatom  3:0(25-19,25-23  25-19) .Odgovorna  igra domaće ekipe u hali Lagator u sva tri   seta daje nadu da je visok plasman, realna slika na kraju prvenstva. U sledećem  14 kolu u nedelju( 31.01.)odbojkaši gostuju u Kosovskoj Mitrovici i nadaju se povoljnom rezultatu kao i pobedama u odloženim mečevima na domaćem terenu protiv ekipa Bavaništa i Vojvodine 2 ,što  bi značilo pomeranje sa trenutne pete pozicije ka vrhu tabele.
Lozničanke su u  8 kolu Druge lige ,,Centar” pobedile ekipu Sloge iz Batočine rezultatom  3:0(25-15,25-13 i 25-13) .Dobra  igra u hali Lagator domaćih odbojkašica i  potvrda da se radi o mladom sastavu koji ima kvalitet za  još bolje rezultate u nastavku prvenstva od trenutnog petog mesta sa trenutnim bilansom od  pet pobeda i tri poraza.U devetom kolu u  nedelju (31.01.) odbojkašice gostuju u Aranđelovcu  ekipi Šumadije koja trenutno zauzima šestu poziciju.Odlična prilika da se odgovornom i borbenom  igrom  izbori povoljan rezultat  protiv kvalitetnog sastava Šumadije .