Loznica – Voždovac 2012 24:24

loznica vozdovac lagator

Detalj pre početka

Početak utakmice protekao je u obostrano nervoznim napadima sa puno tehničkih grešaka i čvršćim agresivnim odbranama, tako da je prvi gol pao tek u 6.minutu.Pre toga domaći, tačnije Vukojčić ne realizuje dva sedmerca koja Jelovac izvrsno brani.A onda za 4.minuta sedam golova, pet na kontu domaćina a dva u korist gostiju,(10.minut 5:2).Domaći koriste sigurniju i efikasniju igru u napadu i u 16.minutu imaju prednost od četiri gola,8:4 a u 20.minutu 10:6.Do kraja prvog poluvremena vodila se izjednačena borba da bi se na odmor otišlo sa velikih pet golova prednosti za domaće.

Gosti odlično započinju drugi deo meča i za nepuna dva minuta daju dva gola i smanjuju prednost domaćih na 15:12.Lozničani golom Vukojčića iz sedmerca prekidaju seriju gostiju,16:13, da bi u 40.minutu ponovo imali četiri gola prednosti,19:15.Gosti se ne predaju i u 44.minutu ponovo dolaze na samo dva gola minusa,20:18, kada trener domaćih uzima time out.Nakon minuta odmora domaći nastavljaju sa lošom igrom u napadu a polako popuštaju i u odbrani, što gosti koriste iu 47.minutu poravnavaju na 20:20.

Lozničani u tim trenutcima ne gube glavu i sa dva uzastopna pogotka u 50.minutu dolaze do nove prednosti, 22:20.Voždovčani koristeći greške domaćih za samo dva minuta preokreću rezultat u svoju korist,22:23,52.minut.U 54.minutu već je 22:24.Domaći smanjuju na 23:24 i imaju dva napada za nerešeno ali ih ne koriste.Od 54.do 57.minuta nema golova da bi gosti u 59.minut ušli sa loptom u svojim rukama i napadom za pobedu.Međutim brzo greše a domaći vrlo brzo u 59:02 izjednačuju na 24:24.Gosti kreću u još jedan napad koji im može doneti oba boda ali opet greše tako da domaći u 59:43 kreću u napad.I oni greše a kontranapad gostiju na samo 15 metara od gola zaustavlja zvuk sirene za kraj meča.